Luka Modrić najbolji igrač El Clasica! Prozvan je gospodarom terena

Datum objave: 03.12.2016   Broj čitanja: 824
Real Madrid ostao je na plus šest nakon El Clasica. Na Nou Campu su protiv Barcelone odigrali 1:1.

Vodeći pogodak za Barcelonu postigao je Suarez golom u 53. minuti, a izjednačio je Sergio Ramos nakon spektakularnog ubacivanja lopte Luke Modrića u 90. minuti.

"Gospodar terena", tako nastup Luke Modrića u El Clasicu opisuje katalonska La Vanguardia.

Hrvatski veznjak u izvještajima španjolskih medija je izabran za najboljeg igrača najvećeg derbija na svijetu koji je završio bez pobjednika (1:1) te uvjerljivo najbolji Realov igrač na Camp Nou.

"Hrvat je bio okosnica Reala. Ukrao je loptu gotovo svakom igraču Barcelone, uključujući i Lea Messija. Besprijekorno je čitao igru suparnika i vodio igru svoje momčadi. Pored toga, asistirao je za jedini gol Reala", dodaju Katalonci.

I katalonski Sport Modrića izdvaja kao najboljeg igrača vodeće momčadi Primere.

"Na početku je više pozornosti obraćao na čuvanje Messija, kojeg je jedini mogao zaustaviti, ali je kasnije počeo i razvijati igru Reala.