Široki Brijeg savladao Slobodu na Pecari i plasirao se u četvrtfinale

Datum objave: 26.10.2016   Broj čitanja: 969
U samo desetak dana nogometaši Širokog i Slobode odigrali su tri utakmice, jednu premijerligašku i dvije kup utakmice.

Danas se na Pecari igrala uzvratna utakmica osmine finala Kupa BiH. Gosti su došli sa prednošću od 1:0 pa je domaćima bilo jasno da moraju igrati i brzo i napadački bez obzira na očekivano defanzivnu Slobodu.

Tako nešto se i odvijalo na terenu u prvom, poluvremenu, Široki je imao i incijativu i loptu a bogme i poneku dobru akciju iz koje su mogli postići pogodak ali mreže su ostake netaknute do 69. Minute susreta kad je Krstanović iz jedanaesterca zabio za vodstvo Širokog od 1:0 i tako poravnao rezultat iz Tuzle prije tjedan dana. Širokobriježani su ovim vodstvom dobili 'krila' pa je Menalo u 82. Minuti povisio na 2:0 što je ostao i krajnji tezultat koji je Širokobriježane odveo u četvrtfinale kupa BiH.