Gruđanke nepobjedive, pala je i Mira iz Prijedora FOTO

Datum objave: 23.10.2016   Broj čitanja: 1007
Nakon početnog ispitivanja snaga i rezultata 2:2 u 4. minuti, domaće igračice su se u sljedeće tri minute odvojile na 3 gola prednosti nakon čega se nekoliko minuta igralo gol za gol.

Derbi utakmica 5.kola Premijer lige BiH za rukometašice je ponudila brz i efikasan rukomet sa puno golova, ali i dosta tehničkih pogrešaka sa obje strane. Pobjeda domaće ekipe nije niti jednog trenutka dolazila u pitanje jer su Gruđanke tijekom cijele utakmice imale prednost koja je iznosila i do 10 golova.

Nakon početnog ispitivanja snaga i rezultata 2:2 u 4.minuti, domaće igračice su se u sljedeće tri minute odvojile na 3 gola prednosti nakon čega se nekoliko minuta igralo gol za gol. Ponovno pojačavanje tempa od strane grudskih rukometašica je uslijedilo u drugom dijelu prvog poluvremena kada Gruđanke odlaze na 10 golova prednosti.

Drugo poluvrijeme su bolje otvorile gošće nakon čega su ekipe u serijama od 2-3 gola smanjivale odnosno povećavale razliku.

Ipak je na kraju prednost domaćih igračica iznosila +5 koliko je bilo i većem dijelu drugog poluvremena.

Ovom pobjedom HŽRK Grude je ostao sam na vrhu premijerligaške ljestvice sa maksimanih 15 bodova iz 5 utakmica. Sljedećeg vikenda Gruđanke idu u goste Ilidži ,a ekipa Mire dočekuje Jedinstvo iz Tuzle.

HŽRK „Grude“ Grude-ŽRK Mira Prijedor 36:31(23:14)