Hajduk poražen, Perišić nije pozdravio navijače, dva igrača udaljena, Mikanović napao novinare

Datum objave: 05.05.2024   Broj čitanja: 1739
Hajduk je odigrao prilično siromašnu utakmicu i gotovo svih 90 minuta bio bezopasan.

Hajduk je izgubio od Varaždina 1:0 na Poljudu u 33. kolu SuperSport HNL-a. Pogodak odluke zabio je Domagoj Drožđek u 67. minuti, koji je krasno pogodio iskosa s nekih 15 metara. Bio je ovo sedmi poraz Hajduka ove sezone u Splitu. Vratar Borna Buljan nije imao nikakve šanse.

Hajduk je odigrao prilično siromašnu utakmicu i gotovo svih 90 minuta bio bezopasan. Nakon ove utakmice Hajduk je i dalje treći, a Varaždin je skočio na šesto mjesto SHNL-a.

Nakon poraza Hajduka Ivan Perišić je odmah otišao u svlačionicu i nije pozdravio navijače. Ostatak ekipe je polako odšetao prema navijačima na Sjeveru. Tako ih je dočekao muk, a nakon što su se okrenuli i otišli prema svlačionicama, Poljudom su odjekivali zvižduci.

Nakon poraza Hajduka od Varaždina (0:1) došlo je do incidenta na Poljudu. Ljutiti Dino Mikanović ušao je u novinarski salon i počeo bjesniti i prijetiti zbog nekih napisa prema kojima nije igrao zbog nezalaganja, zbog čega je dobio prijetnje nekih navijača. Prava je istina, rekao je tako Hajdukov trener Jure Ivanković, da Mikanović nije konkurirao za utakmicu zbog ozljede mišića.

"Mikanović ima problem s mišićem i nema veze da je on bio nediscipliniran. On radi najbolje što može, što se njega tiče, ozljeda je jedini razlog što nije bio danas u kadru", rekao je Ivanković.

Sahiti i Diallo pauzirali zbog uvođenja standarda ponašanja

Udaljenih iz momčadi je ipak bilo. Bili su to Emir Sahiti i Ismail Diallo, čije je izostanke iz kadra Hajdukov trener ovako objasnio:

"Pokušavamo uvesti standarde ponašanja i neke stvari koje su važne za funkcioniranje kolektiva, da se svi pridržavaju istih pravila. To je interna stvar, oni su udaljeni za ovu utakmicu i od utorka se vraćaju u momčad."